שוק הנדל"ן בימינו, במידה ואנחנו יודעים מה אנחנו עושים ועושים זאת טוב, הוא שוק רווחי ביותר ובעל פוטנציאל רב

ישנו ביקוש הולך וגובר עבור דירות למכירה, וכאשר אנחנו מוצאים את המציאות או יודעים לעשות את הדילים הנכונים, הפוטנציאל הוא אדיר.

דירות למכירה וגם משקים למכירה מאז ומעולם היו שוק עם פוטנציאל רב עבור אלה שידעו לנצל אותו לטובתם – באמצעות השקעה נכונה, לעיתים במחשבה לטווח הארוך, יכלו המשקיעים הנבונים להרוויח הון עתק, או לכל הפחות להבטיח לעצמם, לילדים שלהם או לנכדים שלהם מקום ראוי לחיות בו כאשר נטל השכירות אינו רובץ עליהם.

אך דירות בתל אביב למכירה אינן מיועדות רק למשקיעים נבונים – דירות למכירה מיועדות גם עבור זוגות צעירים שרוצים להקים משפחה, לרווקים בעלי ממון שרוצים מקום משלהם או למשפחות שגדלות ורוצות יותר מקום שבו הן יוכלו לגדול ביחד.

אז מה אנחנו צריכים לדעת כאשר אתם קונים דירות למכירה?

דירות  למכירה – כל מה שרציתם לדעת ולא ידעתם את מי לשאול

ראשית כל, דירות למכירה, כמו כל נכס או דבר אחר שאנחנו רוצים לקנות, מגיעות במגוון של מצבים – דירות אשר זקוקות לשיפוץ דחוף, דירות שעברו רק לאחרונה שיפוץ ועוד מגוון דירות רחב אשר, החל ממספר החדרים ועד למיקום של הנכס.


כל אלה פרמטרים בקביעה של המחיר וכדאיות העסקה עבורכם – כאשר אתם רוצים להתגורר במרכז, אך לא לשלם הון עתק, או כאשר אתם זקוקים למרחב מחייה גדול עבור המשפחה ולא דווקא מתעקשים על המיקום המרכזי ביותר.

כאשר אנחנו באים לרכוש דירות למכירה, חשוב לוודא מספר דברים, ביניהם האם הדירה רשומה בטאבו, מה המצב של הדירה והאם יש ליקויים מסוימים אשר יכולים להשפיע על המחיר.
כמו כן, יש להתחשב במיקום של הדירה, ברמת הרעש ובשכנים – אלה לא פעם משפיעים על המחיר ויכולים להוריד או להעלות אותו משמעותית.

טיפ – כאשר אתם עומדים מול דירה שאינה משופצת, זה עשוי דווקא להיות רווחי – השקעה יחסית נמוכה (לעומת ההפרש שהייתם משלמים עבור דירה משופצת) עשוי לא פעם להניב נכס איכותי במחיר שאחרת היה גבוה מכדי שיהיה ניתן לשלמו.

דירות למכירה

– לסיכום

דירות למכירה הן עולם ומלואו, וככאלה אנחנו צריכים לדעת למי לפנות ומה לעשות על מנת שנוכל להיכנס במהירות ובקלות אל תוך הדירה החדשה שלנו.
במידה ויש לנו שאלות, רצוי להתייעץ עם מומחים מן התחום אשר יוכלו לכוון אותנו אל עבר הנכסים המתאימים לנו ולספק לנו מגוון שירותי ייעוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *