בדק בית

בדק בית הוא פעולה  הכרחית לכל בית בין אם הוא חדש  או ישן. 

בעת קניית הבית או גמר העבודה עליו יש לבצע מגוון רחב של פעולות לבדיקה של ליקויי בנייה כאלו ואחרים העלולים לפגוע בדיריי הבית. 

בנוסף  יש לבדוק רטיבות כזאת או אחרת, היצמדות  לתוכניות הבנייה והאישורים ועוד מגוון  רחב של פעולות על מנת להבטיח מניעה  של אסון עתידי.

עמידות  בפני אסונות טבע – בדק בית לבדיקת יציבות מבנים

בדק בית בודק בין  היתר את עמידותו של המבנה בפני אסונות טבע כאלו ואחרים כדוגמת רוחות עזות, רעידות אדמה בעוצמות שונות, שיטפונות ועוד.

אסונות טבע אלו יכולים בקלות  לפגוע בכל מבנה ומבנה באם אינו מוכן אליהם כראוי ועל כן חשוב להכין  את המבנה ולתקן את הליקויים הנושנים באמצעות גילוי מקדים- בדק בית.

בדק בית לבדיקת יציבות המבנה ידרוש מהמבצע  מגוון פעולות רחב על מנת לבדוק בצורה יסודית ואמינה את יסודות הבית ואת עמידותם בפני אסונות טבע כאלו ואחרים. 

בנוסף ייבדקו ליקויי בנייה כאלו ואחרים לרבות רטיבות, ויירשמו כל שינויים אשר חלו במבנה הבית לרבות חדרים חדשים שנבנו, מרפסות ועוד.

תהליכי בדק בית  הכרחיים לביצוע בכל תקופה בת כמה  שנים בכדי למנוע אי נעימויות כאלו ואחרות בשעת הצורך. 

הידע של לגבי רמת עמידות המבנה שלך בפני נזקים  כאלו ואחרים תלויה בתוצאות בדק הבית שאומנם עולה כמה מאות של שקלים אך יכול לחסוך  בעלויות רבות של תיקונים כאלו ואחרים בעתיד ובמקרה שהוא מגלה אי עמידה בתקנים –להציל נפשות רבות מאסון כבד

שמאות מקרקעין

שמאות מקרקעין הינה פעולת בדק בית הכרחית ביותר. על מנת לקבוע על מחירו של הנכס על ידי הבנק לצורכי משכנתא או מנגד על ידי  הדיירים על מנת להעריך את מחיר הדירה  ועוד. שמאות מקרקעין בוחנת באמצעות  בדק בית קפדני ביותר ליקויים  כאלו ואחרים בבית לצד חלקים יעילים ונוחים המעלים את ערך הבית.

איתור ליקויי בנייה

חלק הכרחי בבדק הבית הוא בדיקת ליקויי בניה כאלו ואחרים. ליקויי בנייה עלולים להביא לפגיע  בחיי אדם מסיבות רבות שכן רטיבות, קדיחת חורים במקומות לא נכונים, שינויי כאלו ואחרים במבנה הבית עלולים להוביל לקריסה של חלק כזה או אחר  במבנה ובכך פגיעה בשלום דיריי הבית. 

בדיקת יסודות הבית יכולות להביא לגילוי מרעיש על חוסר היצמדות לשרטוטי המבנה כפי שאושרו על ידי המהנדסים כששינויים אלו באם קרו עלולים להביא גם הם לפגיעה בחיי אדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *